TRAMPSKÉ PIKOVICE

S velikou lítostí vám musím sdělit, že po dnešním rozhovoru s Ministerstvem kultury, poslední hvězdička naděje na pořádání Trampských Pikovic zhasla a my jsme nuceni festival v tomto termínu a v takovém rozsahu ZRUŠIT.

Pravděpodobně dojde jen k on-line pozdravu z místa konání, možná s nějakou kapelou, ale o tom vás  budeme včas informovat na našem  FB a webu.

Ať už letos s Trampskými Pikovicemi něco bude či ne, chtěli bychom tento celý program tak jak byl nastaven překlopit na příští rok

v termínu

15. 5. 2021  

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS NOVÉ LOGO

Připravili jsme 6 různých návrhů nového loga Trampských Pikovic. Chcete se zúčastnit ankety a ovlivnit svým hlasem nový vzhled loga? Pokud ano, budeme velice rádi. Hlasování bude ukončeno 31.3.2020. Pro možnost hlasovat klikněte na tlačítko Hlasování. Děkujeme za Váš hlas.

TRAMPSKÉ PIKOVICE
TRAMPSKÉ PIKOVICE

PŘEDKOLO TRAMPSKÝCH PIKOVIC

Rádi bychom umožnili si na našem festivalu zahrát amatérským či začínajícím kapelám, které hrají folk, trampskou či country muziku. 

OZVĚNY TRAMPSKÝCH PIKOVIC

V podzimních měsících bychom rádi uskutečnili Ozvěny Trampských Pikovic. Opět se zde budete moci potkat s kapelami z oblasti folkové, trampské a country muziky.

TRAMPSKÉ PIKOVICE