TRAMPSKÉ PIKOVICE

1 REKORD:

Pokus o největší počet sbalených USÁREN na jednom místě. Tedy na festivalu Trampské Pikovice 

Trampové - kamarádi: Pojďme společně vytvořit nový český rekord v nejvíce sbalených a přinesených USÁREN na jednom místě. ZABALTE DOMA svoji USÁRNU a vezměte si ji s sebou na festival a staňte se tak účastníkem našeho rekordu.

2 REKORD:

Pokus o nejrychleji sbalenou usárnu 

Vítěz soutěže bude první rekordman zapsaný v knize rekordů v této disciplíně a vyhraje nový komplet pro TRAMPA - tedy : spacák, celtu a samozřejmě USÁRNU.

AGENTURA DOBRÝ DEN

Na regulérnost soutěže a nad pokusy o vytvoření dvou nových českých rekordů, bude dohlížet komisař z agentury Dobrý den. Pokud se nám podaří rekordy uskutečnit, budou zapsány do české knihy rekordů.

TRAMPSKÉ PIKOVICE

Ceny do soutěže o nejrychleji sbalenou usárnu poskytuje: LIMAN SPORT

TRAMPSKÉ PIKOVICE

SOUTĚŽ O ŽELEZNÉHO TRAMPA

TRAMPSKÉ PIKOVICE
Soutěž spočívá v tom, že se odhodlaný ZLATOKOP dostaví na start, kde se oblékne do zimního oblečení (vaťák, kulich a palčáky), zabalí USárnu, přejede nebo přebrodí (dle stavu vody) řeku Yukon na kanoi, kde získá mapu zlatého dolu a vrátí se zpět na základnu. Nazuje běžecké boty a lyže a oběhne zlatou žílu na Klondiku (část areálu festivalu). Výherce s nejlepším časem získává nové běžecké vybavení značky ARTIS - lyže a hůlky.

Ceny do soutěže Železný tramp poskytuje ABC SPORT

TRAMPSKÉ PIKOVICE

PLAVBA S BABIČKOU MARRY

Jako každým rokem, tak i letos je pro Vás připravena soutěž " PLAVBA S BABIČKOU MARRY". Nejlepší kostým vyhrává dárkový poukaz na dvoudenní zapůjčení vodáckého vybavení na řece Sázavě.

TRAMPSKÉ PIKOVICE

Dárkový poukaz o nejlepší kostým - plavba s babičkou Marry poskytuje BISPORT

TRAMPSKÉ PIKOVICE